Audicije za upis učenika u I. razred Osnovne škole

Audicije za upis učenika u I. razred Osnovne škole

Audicije za upis učenika u I. razred Osnovne škole školske godine 2018/2019. održavati će se:

ponedjeljak,  11. lipnja 2018. u 18 sati;

četvrtak,  14. lipnja 2018. u 18 sati;

ponedjeljak,  18. lipnja 2018. u 18 sati;

četvrtak,  21. lipnja 2018. u 18 sati;

četvrtak,  28. lipnja 2018. u 18 sati.

Nakon održane audicije, kandidati koji su prošli audiciju, trebaju se upisati u I. razred.

Za upis je potrebno ispuniti upisnicu (dobije se u Školi), te rodni list, domovnicu, i upisnina od 100,00 kuna.Upotreba kolačića Željeli bismo koristiti kolačiće u svrhu boljeg razumijevanja vašeg korištenja naše Internet stranice. Tako ćemo moći znatno unaprijediti vašu buduću upotrebu ove stranice. Osim toga, zahvaljujući kolačićima, mi i oglašivači s kojima surađujemo možemo vam prikazati one oglase koji vas uistinu zanimaju.  Detaljnije informacije o upotrebi kolačića na ovoj stranici, te o načinu kako u svako doba urediti ili povući svoju privolu možete pronaći u Izjavi o privatnosti. Postavke kolačića