Važno – Orašar ulaznice

Važno – Orašar ulaznice

ŠKOLA ZA KLASIČNI BALET

ZAGREB, Ilirski trg 9

Klasa: 002-01/17-01/194

Urbroj: 251-99-02-17-457

Zagreb, 25. listopada 2017. godine

 

OBAVIJEST – ULAZNICE ORAŠAR

  1. listopada 2017. g. primili smo dopis HNK slijedećeg sadržaja:

“Učenici koji sudjeluju u baletnoj predstavi Orašar imaju pravo na ukupno 10 ulaznica s popustom od 50% – najviše 4 ulaznice po predstavi (popust se ne odnosi na centralne lože).

Ulaznice su u prodaji od 2. studenog 2017. i nema rezervacija.

Popis učenika koji sudjeluju u baletnoj predstavi poslan je na blagajnu HNK.”

Ravnatelj:

MARIJAN SIVOŠ, prof.Upotreba kolačića Željeli bismo koristiti kolačiće u svrhu boljeg razumijevanja vašeg korištenja naše Internet stranice. Tako ćemo moći znatno unaprijediti vašu buduću upotrebu ove stranice. Osim toga, zahvaljujući kolačićima, mi i oglašivači s kojima surađujemo možemo vam prikazati one oglase koji vas uistinu zanimaju.  Detaljnije informacije o upotrebi kolačića na ovoj stranici, te o načinu kako u svako doba urediti ili povući svoju privolu možete pronaći u Izjavi o privatnosti. Postavke kolačića