Izjava o privatnosti

Izjava o privatnosti

[vc_separator type=’transparent’ position=’center’ color=” thickness=” up=’10’ down=’10’]

Škola za klasični balet Zagreb (u nastavku Škola) štiti vašu privatnost i razvija tehnologiju koja vam omogućava najbolji i siguran način korištenja interneta. Ovaj dokument odnosi se na web stranicu Škole i upravlja načinom prikupljanja podataka i njihovim korištenjem.

Kako biste nam pomogli u zaštiti vaše privatnosti, molimo vas pročitajte ovaj tekst u cijelosti kako biste razumjeli koje informacije prikupljamo od vas i na koji način ih koristimo. Sva pitanja u vezi povjerljivosti podataka možete poslati na e-mail adresu: skola@skolazaklasicnibalet.hr

Prikupljanje osobnih podataka

Škola prikuplja osobne podatke kao što su e-mail adresa, ime, kućna ili poslovna adresa te telefonski broj..

Škola također automatski prikuplja podatke o tvrdom disku ili softveru vašeg računala. Ovi podaci mogu uključivati: vašu IP adresu, tip preglednika, ime domene, vrijeme pristupa i adrese web stranica. Ovim se podacima Škola koristi da bi mogla nuditi svoje usluge, održavati njihovu kvalitetu, te dobiti opće statističke podatke vezane uz korištenje web stranice.

Korištenje vaših osobnih podataka

Škola prikuplja vaše osobne podatke i koristi se njima kako bi održavala web stranicu i pružala vam usluge koje tražite. Vaši se osobni podaci također rabe i da bi vas informirali o ostalim proizvodima ili uslugama koje pruža Škola. Škola vas može kontaktirati i preko anketa da bi provela istraživanje o vašemu mišljenju o trenutačnim uslugama ili potencijalnima novima koje bi mogla pružati.

Škola neće prosljeđivati podatke trećim stranama. Škola neće prodavati ili iznajmljivati popise korisnika trećim stranama, osim ako nema vaše dopuštenje. Škola može vas s vremena na vrijeme kontaktirati u ime vanjskih poslovnih partnera u vezi s određenom ponudom koja bi vas mogla zanimati. Takvim trećim stranama neće biti dopušteno koristiti se vašim osobnim podacima osim u svrhu pružanja tih usluga Škole te će biti obvezni čuvati povjerljivost podataka.

Uporaba cookie datoteka

Web stranica Škole koristi se cookie datotekama da bi vaše korištenje interneta prilagodila vašim potrebama. Cookie je tekstualna datoteka koju poslužitelj web stranice snima na vaš tvrdi disk. Cookie datoteke ne mogu se koristiti da bi se pokretali programi ili unosili virusi u vaše računalo. Cookie datoteke dodjeljuju se pojedinačno i može ih čitati samo poslužitelj web stranice u domeni koja je takvu datoteku snimila.

Sigurnost vaših osobnih podataka

Škola štiti vaše osobne podatke od neovlaštenog pristupa, uporabe ili otkrivanja. Kad se osobne informacije prenose preko web stranice, štiti ih se zaštitnim kodiranjem kao što je Secure Socket Layer (SSL).

Vaši osobni podaci čuvaju se na serveru kojemu mogu pristupiti samo odabrane osobe i pružatelji usluga.

Druge internetske stranice kojima se može pristupiti putem naših internetskih stranica imaju svoje vlastite izjave o privatnosti i prikupljanju podataka te načinima njihovog korištenja i objavljivanja na njima te Škola nije odgovorna za način i uvjete prikupljanja i obrade od strane trećih osoba.

[vc_separator type=’transparent’ position=’center’ color=” thickness=” up=’25’ down=’25’]