Poštovani,

Zagrebački električni tramvaj, prateći suvremene modele poslovanja, omogućio je i ove godine znatno jednostavnije izdavanje pretplatnih učeničkih karata za javno gradski prijevoz, odnosno produljenje postojećih.

Podsjećamo, zahvaljujući informatičkoj povezanosti s elektroničkom bazom podataka polaznika zagrebačkih srednjih škola, učenici onih obrazovnih institucija koje unesu, odnosno pravovremeno ažuriraju podatke o učenicima za tekuću školsku godinu, svoje će karte moći produljiti bez prethodnog ovjeravanja dokumenata u tajništvima.

Kako bismo izbjegli nepotrebne gužve u administrativnim službama te znatno skratili i olakšali postupak izdavanja učeničkih karata, molimo Vas da što je prije moguće izvršite unos i ažuriranje podataka.

Zahvaljujući Vam na suradnji i odazivu u zajedničkom interesu, srdačno vas pozdravljamo!

Ured karata ZET-a